Hakkımızda


1984 Yılında halep suriye'de kurulmuştur. 
İlk başladığında kolonya üretildi. birkaç yıl içinde kendi kendimizi gelişerek bütün şehirlerde bir yer aldık. ünlü bir marka oldu. 200 çeşitli ürün üretildi. dışarıda bir yer almak için ihracat başladık. 
Lubnan, ırak. libya ve suudi arabistana ihracat yaptık. ordakı yeni bir isim alpha kozmetik olarak koyduk. bütün arap ülkelerinde ürünlerimiz ulaşIldı ADANA TÜRKİYE'de yeni bir fabrika kuruldu, 2015'te yeni bir sistem başladık, türkiyenin piyasasına girdik. 
Müşterimizle görüşmak ve hizmetimizi göstermek için fuarlara katılırız, direk müşterilerle konüşmak ve müşterilerden duymak isteriz. "Saygı müşterimizi bize gelmeniz gerek yok biz sizin yanına geliri, sizin oneylerinizi ilgilenir sürekli satış temsilciyimiz yanınıza ziyert eder " Bu şeyler şirktimizde prensip !!. bize en önemli olan üertim yaptığı zaman "sağlılık ve kalitelilik" Bu yüzünden üertim gözaltındadır.
Kullandıklarımız hammadde büyük fırmalardan alırız. biz bunu inanıyoruz kaliteli ürün elde etmek için üretim yaparken kontrol etmemiz lazımdır, ürün olduktan sonra kontrol gerek yok. şuanda saç bakımı , cilt bakımı ve ağız bakımı ürnlerini üretilir. 
Fabrikamızın alanı 1500 m2 bölümü ayrı ayrı. Üretim salonu kapalıdır ve dıpomuz da kapalıdır kontrol için laboratuvarımız var özman kımyagar tarafından yönetilir. 
Firmamız uluslararası kalite belgesi ISO ve gmp aldık.